Δραστηριότητες Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

O Σύλλογός μας σε συνεργασία με τη διοίκηση του σχολείου μας και την αμέριστη συμπαράσταση του Δήμου της περιοχής μας, οργανώνει σε σύντομα χρονικά διαστήματα διάφορες εκπαιδευτικές εκδρομές, εκδηλώσεις στις οποίες συμμετοχή έχουν οι μαθητές μας με τους γονείς τους καθώς και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου.

Στην σελίδα αυτή μπορείτε να ενημερωθείτε για όλες τις δραστηριότητες που οργανώνει και πραγματοποιεί ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων.

Αλφαβητοπαρέλαση

10η Αλφαβητοπαρέλαση!!! Ωραία μέρα, καλή διάθεση και πολύ κέφι!!! Μπράβο σε όλα τα παιδιά μεγάλα και μικρά, για άλλη μια χρονιά περάσαμε τέλεια!!!

Και του χρόνου γεροί να είμαστε όλοι!!!

Πάρτυ μασκέ!!!

Το καθιερωμένο ετήσιο πάρτυ μασκέ του συλλόγου μας εδώ και χρόνια!!! Φέτος με μεγάλη επιτυχία έγινε και πάλι και περάσανε πολύ καλά πρώτα απ? όλους τα παιδιά μας ? παιδιά σας και μετά εμείς τα μεγαλύτερα ?παιδιά? !!!

Προσπαθούμε κάθε χρόνο να περνάτε όσο γίνετε καλύτερα!!!