Ευχαριστήριο προς Μελισσοκομική Βορείου Ελλάδος

Υπόψη κ. Μάσαλα Αντώνιου

O σύλλογος εκπαιδευτικών και οι μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Νέας Καρβάλης νιώθουν την ανάγκη να σας ευχαριστήσουν για τη φιλοξενία σας στο χώρο της Μελισσοκομικής Βορείου Ελλάδος. Διαθέσατε μέρος από τον πολύτιμο χρόνο σας και ενημερώσατε με τον καλύτερο τρόπο τους μαθητές μας για θέματα που αφορούν στην κοινωνία των μελισσών, τα μελισσοκομικά προϊόντα και τη μελισσοκομική τέχνη. Σας ευχαριστούμε επίσης για την γενναιόδωρη προσφορά σας προς όλους τους μαθητές μας ενός βάζου με μέλι και ενός βάζου με γύρη, γεγονός που φανερώνει την ευαισθησία και την αγάπη σας προς αυτούς.

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ